Partneři 2020-03-12T09:26:19+00:00

PARTNEŘI

Spolupracujeme výhradně s profesionály
a preferujeme dominantně české a evropské výrobce

Výrobce světelných technologií

VIZULO je výrobcem světelných technologií s důrazem na vývoj konceptu inteligentních měst. Prioritou společnosti je výzkum a vývoj vysoce kvalitních výrobků.

vizulo.com

Osvětlení pro SMART CITY

Kompletní řešení inteligentního pouličního osvětlení pro SMART CITY. Jednoduché ovládání a monitorování všech svítidel na jednom místě, snížení nákladů na údržbu a zvýšení úspor.

citintelly.com

Partner pro řešení osvětlení

Regiolux je úspěšná německá firma, která nabízí široké spektrum produktů pro osvětlení interiéru se zaměřením na energeticky úspornou osvětlovací techniku.

regiolux.cz

Český výrobce technických svítidel

Vyrábí LED svítidla a zářivková svítidla pro kanceláře, školy a obchody, sportoviště, zubní ordinace, čisté prostory, ale i pro průmysl a výrobu.

elkovo-cepelik.cz

Český výrobce průmyslových a interiérových svítidel

Produkuje široký sortiment průmyslových a interiérových svítidel. Vlastní výzkum a vývoj je založen na odborných znalostech a chráněném know how.

trevos.eu

Světlo vytváří prostor

Věříme, že s využitím aktuálních LED technologií, kreativního designu a precizního zpracování budou svítidla DEOS prostor nejen kvalitně osvětlovat, ale současně jej i vytvářet.

deos.cz

Český výrobce svítidel

LUCIS se řadí mezi renomované evropské výrobce interiérového osvětlení, pro které jsou základními hodnotami především kvalita, design a originalita svítidel, které jsou chápány jako významné funkční i estetické součásti interiéru.

lucis.cz

Český výrobce svítidel

Vyniká nabídkou speciálních svítidel do prostředí s nebezpečím výbuchu, průmyslových svítidel s vysokým stupněm ochrany proti vniknutí prachu a vody (IP54 – IP68), svítidel do extrémních teplot okolí a svítidel pro prostory s vysokým rizikem poškození (antivandal).

vyrtych.cz