OC FORUM – Ústí nad Labem

Léta pracujeme s OC FORUM v Ústí nad Labem na službách spojených s otevíráním nových obchodních jednotek. Od návrhů osvětlení, dodávek svítidel, realizace a následně doklady pro KHS.

Před časem jsme se dohodli na revitalizaci osvětlení ve veřejných prostorách celého obchodního centra. Promenády a nájemní plochy, garáže. Hlavním důvodem byla výměna dosluhujícího zářivkového osvětlení a snížení spotřeby.

Celkem bylo vyměněno 4000 ks svítidel, důraz byl kladem na dlouhou životnost, české výrobce TREVOS, HALLA, LUCIS, DEOS, Elkovo-Čepelík.

Výměnou svítidel jsme vyřešili jak úsporu elektrické energie z 255 kWh na 98 kWh, tak i nejen zvýšili hodnoty osvětlení na hlavní Promenádě, ale i zvýšili index barevného podání z RA80 na RA90.

Zadání znělo: „V návaznosti na nadstandardní požadavky vypracovat projekt včetně výpočtů celého obchodního centra a následně realizace výměny všech svítidel v rekordně krátkém termínu“. Celý projekt byl velkou výzvou, jsme hrdi na to, že jsme tento úkol zvládli a máme za sebou realizaci takto významného projektu.

Pochvalou je snad i to, že si zákazníci prohlížejí vybírané zboží mimo prodejnu pod novým osvětlením.

Akce byla zdárně dokončena na vánoce 2019.

2020-02-12T18:13:37+00:00 12. 2. 2020|